Shakira (Little People, BIG DREAMS)

Kód: 7583
Neohodnoceno
Značka: Quarto
309 Kč
Předobjednávka
Položka byla vyprodána…

Máte doma malou zpěvačku nebo zpěváka. Určitě je zaujme příběh Shakiry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte život Shakiry, nejpopulárnější latinskoamerické zpěvačky na světě.

Už jako dítě věděla malá Shakira, že se narodila jako umělkyně. Už jako malá holčička byla plná přirozeného rytmu a byla posedlá zpěvem, psaním písniček a tancem, kdykoli se jí naskytla příležitost.

Ve 14 letech nahrála své první album, a přestože nebylo úspěšné, věděla, že našla své povolání. Vydržela a do čtyř let se konečně dočkala prvního úspěchu! Brzy se stala latinskoamerickou ikonou, vyhrála mnohá ocenění a vytvořila celosvětové hity a stala se široce známou jako královna latinské hudby.

Díky své slávě Shakira založila nadaci, která pomáhá dětem ve své rodné zemi, Kolumbii a dalších rozvojových zemích po celém světě, a poskytuje jim vzdělání a šanci na lepší budoucnost.

Tato inspirativní kniha obsahuje stylové a svérázné ilustrace a další fakta na zadní straně, včetně biografické časové osy s historickými fotografiemi a podrobným profilem života ikonického zpěváka.

Little People, BIG DREAMS je nejprodávanější biografický seriál pro děti, který zkoumá životy vynikajících lidí, od návrhářů a umělců po vědce a aktivisty. Všichni dosáhli neuvěřitelných věcí, ale každý začal život jako dítě se snem.

 

 

Discover the life of Shakira, the world’s most popular Latin American singer.
 
As a child, little Shakira knew she was
 born to be performer. Even as a little girl, she was full of natural rhythm and she was obsessed with singing, writing songs and dancing whenever she got the opportunity.

At 14 years old she recorded her first album, and although it wasn't a success, 
she knew she had found her calling. She persevered, and within four years she had finally got her first hit! She soon became a Latin American icon, winning many awards and creating global hits across the world, becoming widely known as the Queen of Latin Music.

With her fame, Shakira started a foundation to help children in her native country, Colombia and other developing countries across the world, providing them with 
education and the chance of a better future.
 
This inspiring book features 
stylish and quirky illustrations and extra facts at the back, including a biographical timeline with historical photos and a detailed profile of the iconic singer's life.

Little People, BIG DREAMS is a best-selling biography series for kids that explores the lives of outstanding people, from designers and artists to scientists and activists. All of them achieved incredible things, yet each began life as a child with a dream.

Doplňkové parametry

Kategorie: 7 - 9
Věk: 4+, 5+, 6+, 7+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Little People, Big Dreams
Počet stran: 32
Autor: Maria Isabel Sanchez Vegara
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: