O nás

191018_Wolfovi_2019_017

 

Markéta a Tomáš. To jsme my dva. Jsme rodiče šestileté Viktorky a dvou letého Lukáška. Milujeme cestování, milujeme knížky a od té doby, co máme děti, jsme propadli dětským knížkám všeho druhu.

 

Když přišla nabídka převzít si od Lenky tento krásný obchod s Anglickými knížkami, příliš jsme neváhali. Společně něco budovat jsme dlouho chtěli, takže nebylo o čem přemýšlet.

 

Naším společným přáním je přinést do vašich domovů tituly, které budou nejen rozvíjet angličtinu u vašich dětí, ale především a hlavně vám přinesou spoustu nezapomenutelných společných chvilek.

 

Tomáš je pro vás zárukou výběru kvalitní literatury, která děti baví. 8 let žil v USA a staral se postupně o 8 dětí ve věku od nejmenších miminek až po 12 leté kluky.

 

Markéta odjakživa děti miluje a společný čas nad knížkami považuje za tu nejlepší investici do jejich vzdělání i do budování vzájemného vztahu a vztahu ke knížkám.

 

Zároveň víme, že podnikáním chceme také přispět naším málem a proto jsme se rozhodli nadále podporovat Martinku (příběh najdete zde) a to 2% z prodeje.

 

Napište nám, co vás zajímá. Jaké knížky nebo chcete poradit, jak s dětmi začít číst anglicky?

Těšíme se

Markéta a Tomáš