O nás

191018_Wolfovi_2019_017

 

Markéta a Tomáš. To jsme my dva. Jsme rodiče šestileté Viktorky a dvou letého Lukáška. Milujeme cestování, milujeme knížky a od té doby, co máme děti, jsme propadli dětským knížkám všeho druhu.

 

Když přišla nabídka převzít si od Lenky tento krásný obchod s Anglickými knížkami, příliš jsme neváhali. Společně něco budovat jsme dlouho chtěli, takže nebylo o čem přemýšlet.

 

Naším společným přáním je přinést do vašich domovů tituly, které budou nejen rozvíjet angličtinu u vašich dětí, ale především a hlavně vám přinesou spoustu nezapomenutelných společných chvilek.

 

Tomáš je pro vás zárukou výběru kvalitní literatury, která děti baví. 8 let žil v USA a staral se postupně o 8 dětí ve věku od nejmenších miminek až po 12 leté kluky.

 

Markéta odjakživa děti miluje a společný čas nad knížkami považuje za tu nejlepší investici do jejich vzdělání i do budování vzájemného vztahu a vztahu ke knížkám.

 

Zároveň víme, že podnikáním chceme také přispět naším málem a proto jsme se rozhodli nadále podporovat Martinku (příběh najdete zde) a to 2% z prodeje.

 

Napište nám, co vás zajímá. Jaké knížky nebo chcete poradit, jak s dětmi začít číst anglicky?

Těšíme se

Markéta a Tomáš

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení