Marie Curie (Little People, BIG DREAMS)

Kód: 7601
Neohodnoceno
Značka: Quarto
309 Kč
Předobjednávka
Položka byla vyprodána…

Děláte doma s dětmi rádi pokusy? Pak vás zaujme příbě Marie Curie. Nijak komplikovaná angličtina, poutavé čtení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte život Marie Curie, vědkyně oceněné Nobelovou cenou.

Když byla Marie mladá, nemohla jít na vysokou školu, protože byla žena. Ale když byla starší, její vědecká práce byla respektována po celém světě. Její objevy radia a polonia dramaticky pomohly v boji proti rakovině a získala Nobelovu cenu za fyziku! Tato dojemná kniha obsahuje jedinečné ilustrace a další fakta na zadní straně, včetně životopisné časové osy s historickými fotografiemi a podrobným profilem života vědce.

Little People, BIG DREAMS je nejprodávanější biografický seriál pro děti, který zkoumá životy vynikajících lidí, od návrhářů a umělců po vědce a aktivisty. Všichni dosáhli neuvěřitelných věcí, ale každý začal život jako dítě se snem.

 

 

Discover the life of Marie Curie, the Nobel Prize–winning scientist.

When Marie was young, she was unable to go to college because she was a woman. But when she was older, her scientific work was respected around the world. Her discoveries of radium and polonium dramatically helped in the fight against cancer, and she went on to win the Nobel Prize for Physics! This moving book features 
stylish and quirky illustrations and extra facts at the back, including a biographical timeline with historical photos and a detailed profile of the scientist's life.

Little People, BIG DREAMS is a best-selling biography series for kids that explores the lives of outstanding people, from designers and artists to scientists and activists. All of them achieved incredible things, yet each began life as a child with a dream.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 4+, 5+, 6+, 7+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Little People, Big Dreams
Autor: Maria Isabel Sanchez Vegara
Počet stran: 32
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: