Pablo Picasso (Little People, BIG DREAMS)

Kód: 7595
Neohodnoceno
Značka: Quarto
309 Kč
Skladem (1 ks)

Malujete doma rádi? Přečtěte si, jak si začal malovat jeden z nejznámějších světových malířů 20.století.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte život Pabla Picassa, jednoho z největších světových umělců 20. století.

Malý Pablo vyrůstal v umělecké domácnosti a poté, co v devíti letech nakreslil svůj první obraz. Jeho otec byl učitelem výtvarné výchovy a pomáhal rozvíjet talent svého syna, učil ho používat olejové barvy.

Nejprve se přestěhoval do Barcelony a poté do Francie, kde dosáhl významných úspěchů a stal se jedním z nejvlivnějších umělců 20. století. Jeho umělecký styl inspiroval mnoho směrů v umění, hudbě a literatuře, které vidíme dodnes.

Tato působivá kniha obsahuje jedinečné ilustrace a další fakta na zadní straně, včetně biografické časové osy s historickými fotografiemi a podrobným profilem života Pabla Picassa.

Little People, BIG DREAMS je nejprodávanější biografický seriál pro děti, který zkoumá životy vynikajících lidí, od návrhářů a umělců po vědce a aktivisty. Všichni dosáhli neuvěřitelných věcí, ale každý začal život jako dítě se snem.

 

Discover the life of Pablo Picasso, one of the world's greatest artists in the 20th century. 

Little Pablo grew up in an 
artistic household and after drawing his first painting at nine years old. His dad was an art teacher and helped grow his son's talent, teaching him to use oil paints.
 
He moved first to Barcelona and then to France, where he achieved significant success, and went on to becoming one of the 
most influential artists of the 20th century. His artistic style inspired many movements in art, music and literature, which we still see today.

This powerful book features 
stylish and quirky illustrations and extra facts at the back, including a biographical timeline with historical photos and a detailed profile of the Pablo Picasso’s life.

Little People, BIG DREAMS is a best-selling biography series for kids that explores the lives of outstanding people, from designers and artists to scientists and activists. All of them achieved incredible things, yet each began life as a child with a dream.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 4+, 5+, 6+, 7+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Little People, Big Dreams
Počet stran: 32
Autor: Maria Isabel Sanchez Vegara

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: