Harry Houdini (Little People, BIG DREAMS

Kód: 7598
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Quarto
309 Kč –10 %
harry
309 Kč –10 % 278 Kč
Skladem (3 ks)

Bavič, iluzionista. To je splněný sen Harryyho Houdini.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte neuvěřitelný život Harryho Houdiniho, jednoho z nejslavnějších bavičů, kteří kdy žili.

Když mu byly čtyři roky, malý Ehrich emigroval s rodinou z Maďarska do USA. Přestože se dostali do světa velkých příležitostí, rodina žila v chudobě a Ehrichovi nezbývalo nic jiného, než jít velmi brzy do práce. Když mu bylo pouhých devět let, Ehrich vystupoval na vysuté hrazdě a tato zkušenost ho přivedla do života plného zábavy.

Jak stárl, Ehrich pokračoval ve hře s publikem pomocí fascinujících karetních triků. Ale když pracoval jako zámečník ve dne a zdokonaloval své magické dovednosti v noci, Ehrich si uvědomil, že bude potřebovat víc než balíček karet, aby opravdu lidi ohromil... a tak vznikl skvělý Harry Houdini.

Jako Houdini iluzionista a umělec, který se dokázal osvobodit z pout, řetězů a uzlů jako nikdo jiný, cestoval po světě a stal se známým pro své neuvěřitelné kousky, které vzdorují smrti. Tato kniha obsahuje jedinečné ilustrace a další fakta na zadní straně, včetně životopisné časové osy s historickými fotografiemi a podrobným profilem bavičova života.

Little People, BIG DREAMS je nejprodávanější biografický seriál pro děti, který zkoumá životy vynikajících lidí, od návrhářů a umělců po vědce a aktivisty. Všichni dosáhli neuvěřitelných věcí, ale každý začal život jako dítě se snem.

 

Discover the incredible life of Harry Houdini, one of the most famous entertainers to have ever lived.

When he was four, little Ehrich emigrated with his family from Hungary to the USA. Although they had reached a world of great opportunity
, the family lived in poverty and Ehrich had no choice but to go to work from a young age. When he was just nine, Ehrich worked as a trapeze artist, and this experience led him into a life of entertainment.

As he grew older, Ehrich continued to play to audiences with 
fascinating card tricks. But when working as a locksmith by day and honing his magic skills at night, Ehrich realised that he would need more than a deck of cards to really 'wow' people... and so, the great Harry Houdini came to be.

As Houdini, the escape artist who could free himself from handcuffs, chains and knots like no one else, he toured the world and became known for his i
ncredible death-defying stunts. This book features stylish and quirky illustrations and extra facts at the back, including a biographical timeline with historical photos and a detailed profile of the entertainer's life.

Little People, BIG DREAMS is a best-selling biography series for kids that explores the lives of outstanding people, from designers and artists to scientists and activists. All of them achieved incredible things, yet each began life as a child with a dream.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 4+, 5+, 6+, 7+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Little People, Big Dreams
Počet stran: 32
Autor: Maria Isabel Sanchez Vegara

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: