Astrid Lindgren (Little People Big Dreams)

Kód: 7568
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Quarto
309 Kč –10 %
Astrid
309 Kč –10 % 278 Kč
Skladem (3 ks)

Znáte Děti z Bullerbynu? Víte, co je falunská uzenka? Znáte příběh Pipi Dlouhé punčochy? Poznejte i životní příběh autorky těchto nezapomenutelných pohádek. Inspirujte ke čtení a psaní malé spisovatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malá Astrid vyrostla na staré farmě ve Švédsku. Její dětství bylo velmi šťastné, tak šťastné, že nikdy nechtěla vyrůst.

Když jí byly čtyři, její kamarádka Edit četla Astrid její první příběh. Najednou byli všude obři, čarodějnice a víly. Všichni vzešli z kouzelného "předmětu" z knihy.

Astrid dělala, co mohla, aby se naučila číst, a jakmile začala, nemohla přestat! Brzy nezůstaly nepřečtené žádné knihy, které by si mohla půjčit z knihovny nebo od jejích přátel.

Zjistěte, jak Astrid vyrostla, jak se stala jednou z nejoblíbenějších světových autorek a autorkou nejen neodolatelné Pipi Dlouhé punčochy.

Tato dojemná kniha obsahuje jedinečné ilustrace a další fakta na zadní straně, včetně biografické časové osy s historickými fotografiemi a podrobným profilem života inspirativního spisovatele.

 

 

Little Astrid grew up an old farm in Sweden. Her childhood was very happy, so happy that she never wanted to grow up.
 
When she was four, her friend Edit read Astrid her first story. Suddenly, the entire place was filled with giants, witches and fairies. They all came out from a magic object call a book.
 
Astrid did her best to learn how to read, and once she started, she couldn’t stop! Soon, there were no books left to borrow from the library and her friends.
 
Discover how Astrid grew up to become one of the world’s best-loved authors, and the creator of the irresistible Pippi Longstocking.
 
This moving book features 
stylish and quirky illustrations and extra facts at the back, including a biographical timeline with historical photos and a detailed profile of the inspiring writer’s life.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 4+, 5+, 6+, 7+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Little People, Big Dreams
Počet stran: 32
Autor: SANCHEZ VEGARA ISABEL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: