Bruce Lee (Little People, BIG DREAMS)

Kód: 7592
Neohodnoceno
Značka: Quarto
309 Kč
Skladem (3 ks)

Příběh obdivuhodného a svérázného herce. Objevte svou silnou stránku, objevte svou vášeň a věnujte se jí...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte život Bruce Leeho, bojojvého umělce a hollywoodské filmové hvězdy.

Bruce Lee se narodil v San Franciscu, ale vyrůstal v Hong Kongu, byl dětskou hvězdou hongkongského filmu. Když se však jako teenager dostal do problémů, jeho otec ho poslal žít do Ameriky. Pro asijsko-americké herce v Hollywoodu bylo těžké najít hlavní role, ale Bruce pokračoval v hraní v úspěšných hitech, kde vystupoval jako bojový umělec. Tato inspirativní kniha obsahuje jedinečné ilustrace a další fakta na zadní straně, včetně biografické časové osy s historickými fotografiemi a podrobným profilem života velkého herce.

Little People, BIG DREAMS je nejprodávanější biografický seriál pro děti, který zkoumá životy vynikajících lidí, od návrhářů a umělců po vědce a aktivisty. Všichni dosáhli neuvěřitelných věcí, ale každý začal život jako dítě se snem.

 

 

Discover the life of Bruce Lee, the martial artist and Hollywood film star.

Born in San Francisco but raised in Hong Kong, Bruce Lee was the child star of Hong Kong cinema. But, after getting into trouble as a teenager, his father sent him to live in America. Starring roles were hard to come by for Asian-American actors in Hollywood, but Bruce went on to act in blockbuster hits, featuring his skill as a martial artist. This inspiring book features 
stylish and quirky illustrations and extra facts at the back, including a biographical timeline with historical photos and a detailed profile of the great actor's life.

Little People, BIG DREAMS is a best-selling biography series for kids that explores the lives of outstanding people, from designers and artists to scientists and activists. All of them achieved incredible things, yet each began life as a child with a dream.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 4+, 5+, 6+, 7+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Little People, Big Dreams
Série: Little People, Big Dreams
Počet stran: 32
Autor: Maria Isabel Sanchez Vegara

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: