Vivienne Westwood (Little People, BIG DREAMS)

Kód: 7562
Neohodnoceno
Značka: Quarto
309 Kč
Skladem (5 ks)

Máte doma malou milovnici módy? Inspirujte ji příběhem nezapomenutelné Vivienne Westwood. Dechberoucí, ale pro děti srozumitelné čtení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když byla Vivienne mladá žena, nebyla si jistá, jak si dívka z dělnické třídy z Anglie vydělá na živobytí ve světě umění. Ale poté, co objevila svou vášeň pro design a výrobu šperků, vtrhla na módní scénu jako blesk..

Návrhy Vivienne se staly ikonickými a ona se proslavila tím, že nechala své oblečení mluvit samo za sebe. Tato pro děti srozumitelně napsaná kniha pomáhá představit mladou Vivienne a její vášeň mladým čtenářům po celém světě a odvážný design knihy je věrný Vivien vlastnímu punkovému stylu.

Tato dojemná kniha obsahuje jedinečné ilustrace a další fakta na zadní straně, včetně biografické časové osy s historickými fotografiemi a podrobnostmi z jejího života.

Little People, BIG DREAMS je nejprodávanější biografický seriál pro děti, který zkoumá životy vynikajících lidí, od návrhářů a umělců po vědce a aktivisty. Všichni dosáhli neuvěřitelných věcí, ale každý začal život jako dítě se snem.

 

 

When Vivienne was a young woman, she wasn't sure how a working class girl from England could make a living in the art world. But after discovering her passion for design and jewellery making, she erupted onto the fashion scene with a bang.

Vivienne's designs became iconic, and she became famous for 
letting her clothes speak for themselves. This accessibly written book helps introduce young Vivienne and her passion to young readers everywhere, and the book's bold design is true to Westwood's own punk style.

This moving book features 
stylish and quirky illustrations and extra facts at the back, including a biographical timeline with historical photos and a detailed profile of the designer's life.

Little People, BIG DREAMS is a best-selling biography series for kids that explores the lives of outstanding people, from designers and artists to scientists and activists. All of them achieved incredible things, yet each began life as a child with a dream.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 4+, 6+, 7+, 51
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Little People, Big Dreams
Autor: Maria Isabel Sanchez Vegara
Počet stran: 32

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: