Michael Jordan (Little People, BIG DREAMS)

Kód: 7559
Neohodnoceno
Značka: Quarto
309 Kč
Skladem (2 ks)

Začtěte se, zasněte se, objevte životní příběh největšího basketbalového hráče všech dob.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte život Michaela Jordana, jednoho z největších basketbalových hráčů všech dob. Kritiky oceňovaný bestseller v podání pro děti.

Malý Michael chtěl být ve všem první – zvláště pokud to znamenalo porazit svého staršího bratra. Jednoho dne se vrátil domů s pláčem...ve škole ho odmítli přijmout do basketbalového týmu. Nevzdal se. Celé léto trénoval a v hlavě mu znělo matčino rčení: Jdi a zasluž si to. Brzy byl hvězdou školního týmu, týmu na vysoké škole, a na olympiádě.

Po šesti titulech, více než 1 000 hrách a přesně 32 292 bodech se MJ stal sportovní legendou, která povzbuzovala děti, aby to „dokázaly!“ Tato inspirativní kniha obsahuje jedinečné ilustrace a další fakta na zadní straně, včetně biografické časové osy s historickými fotografiemi.

Little People, BIG DREAMS je nejprodávanější biografický seriál pro děti, který zkoumá životy vynikajících lidí, od návrhářů a umělců po vědce a aktivisty. Všichni dosáhli neuvěřitelných věcí, ale každý začal život jako dítě se snem.

Tato série knih nabízí inspirativní poselství dětem všech věkových kategorií v řadě formátů. Knihy jsou vyprávěny v jednoduchých větách, které jsou ideální pro hlasité čtení kojenců a batolat. Verze v pevné vazbě a brožované vazbě představují rozšířené příběhy pro začínající čtenáře. 

Inspirujte další generaci vynikajících lidí, kteří změní svět, pomocí Little People, BIG DREAMS!

 

In this book from the critically acclaimed, multimillion-copy best-selling Little People, BIG DREAMS series, discover the life of Michael Jordan, one of the greatest basketball players of all time.

Little Michael wanted to be the first at everything—especially if that meant beating his older brother. One day, he came home crying...he’d been rejected from the basketball team at school. With his mother’s message of “go out and earn it” ringing in his ears, Michael practiced all summer. Soon he was the star of the team, going from school, to college, to the Olympics.

After six titles, more than 1,000 games, and exactly 32,292 points, MJ had become a sports legend, who encouraged kids to “make it happen!” This inspiring book features 
stylish and quirky illustrations and extra facts at the back, including a biographical timeline with historical photos and a detailed profile of the baller’s life.

Little People, BIG DREAMS is a best-selling biography series for kids that explores the lives of outstanding people, from designers and artists to scientists and activists. All of them achieved incredible things, yet each began life as a child with a dream.

This empowering series of books offers inspiring messages to children of all ages, in a range of formats. The 
board books are told in simple sentences, perfect for reading aloud to babies and toddlers. The hardcover and paperback versions present expanded stories for beginning readers. With rewritten text for older children, the treasuries each bring together a multitude of dreamers in a single volume. You can also collect a selection of the books by theme in boxed gift setsActivity books and a journal provide even more ways to make the lives of these role models accessible to children.
 
Inspire the next generation of outstanding people who will change the world with Little People, BIG DREAMS!

Doplňkové parametry

Kategorie: 7 - 9
Věk: 5+, 6+, 7+, 8+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Little People, Big Dreams
Autor: Maria Isabel Sanchez Vegara
Počet stran: 32

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: