Stephen Hawking (Little People, BIG DREAMS)

Kód: 7610
Neohodnoceno
Značka: Quarto
309 Kč
Skladem (3 ks)

Příběh malého génia by měl znát každý z nás. Nijak komplikovaná angličtina, čtení pro každého.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznejte život Stephena Hawkinga, geniálního fyzika a autora.

Když byl Stephen Hawking malý chlapec, zíral na hvězdy a přemýšlel o vesmíru. Přestože nikdy nebyl špičkou ve třídě, jeho zvědavost ho zavedla na nejlepší univerzity v Anglii: Oxford a Cambridge.  Jeho zvídavost také vedla k jednomu z největších vědeckých objevů 20. století: Hawkingově radiaci. Tato dojemná kniha obsahuje jedinečné ilustrace a další fakta na zadní straně, včetně biografické časové osy s historickými fotografiemi a podrobným profilem života skvělého fyzika.

Little People, BIG DREAMS je nejprodávanější biografický seriál pro děti, který zkoumá životy vynikajících lidí, od návrhářů a umělců po vědce a aktivisty. Všichni dosáhli neuvěřitelných věcí, ale každý začal život jako dítě se snem.

 

 

Discover the life of Stephen Hawking, the genius physicist and author.

When Stephen Hawking was a little boy, he used to stare up at the stars and wonder about the universe. Although he was never top of the class, his curiosity took him to the best universities in England: Oxford and Cambridge. It also led him to make one of the biggest scientific discoveries of the 20th century: Hawking radiation. This moving book features 
stylish and quirky illustrations and extra facts at the back, including a biographical timeline with historical photos and a detailed profile of the brilliant physicist's life.

Little People, BIG DREAMS is a best-selling biography series for kids that explores the lives of outstanding people, from designers and artists to scientists and activists. All of them achieved incredible things, yet each began life as a child with a dream.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 4+, 5+, 6+, 7+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Little People, Big Dreams
Počet stran: 32
Autor: Maria Isabel Sanchez Vegara

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: