Louis Pasteur (Little People, BIG DREAMS)

Kód: 7604
Neohodnoceno
Značka: Quarto
309 Kč
Skladem (4 ks)

Hrajete si doma rádi na doktory? Pak by vás mohl zaujmout příěh Louise Pastera. Lékaře, jehož výzkum vedl k vývoji očkování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte život Louise Pasteura, francouzského chemika a otce moderní medicíny.

Malý Louis se narodil ve Francii v době, kdy se lékaři stále snažili přijít na to, z čeho lidé onemocní. Během svých teenagerských let objevil lásku k vědě a proslavil se tím, že přišel na to, jak zabíjet škodlivé mikroby. Díky své zvídavosti a kreativitě (a spoustě pokusů a omylů) jeho výzkum vedl k vývoji očkování, což je v dnešním světě životně důležitý nástroj.

Tato inspirativní kniha obsahuje svérázné ilustrace a další fakta na zadní straně, včetně biografické časové osy s historickými fotografiemi a podrobným profilem života ikonického chemika.

Little People, BIG DREAMS je nejprodávanější biografický seriál pro děti, který zkoumá životy vynikajících lidí, od návrhářů a umělců po vědce a aktivisty. Všichni dosáhli neuvěřitelných věcí, ale každý začal život jako dítě se snem.

 

Discover the life of Louis Pasteur, the French chemist and the father of modern medicine.
 
Little Louis was born in France during a time when doctors were still trying to figure out what made people sick. During his teen years, he discovered a love for science and became famous for figuring out how to kill off damaging microbes. Through his curiosity and creativity (and lots of trial and error), his research led to the development of vaccinations, a vital tool in today's world. 
 
This inspiring book features 
stylish and quirky illustrations and extra facts at the back, including a biographical timeline with historical photos and a detailed profile of the iconic chemist's life.

Little People, BIG DREAMS is a best-selling biography series for kids that explores the lives of outstanding people, from designers and artists to scientists and activists. All of them achieved incredible things, yet each began life as a child with a dream.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 4+, 5+, 6+, 7+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Little People, Big Dreams
Number of pages: 32
Autor: Maria Isabel Sanchez Vegara

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: