Hans Christian Andersen (Little People, BIG DREAMS)

Kód: 7574
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Quarto
309 Kč –10 %
andersen
309 Kč –10 % 278 Kč
Skladem (>5 ks)

Máte doma malého vypravěče? Inspirujte ho, třeba v něm dřímá nadějný spisovatel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když byl Hans Christian Andersen malý chlapec, zacházel s pohádkovými knihami jako s drahokamy, které je třeba si vážit. Chtěl být vždy hercem, ale vždy dostal jen roli skřetů. Naštěstí přes divadlo našel cestu ke psaní, které se stalo jeho láskou. Psal jak o reálném, tak o fantastickém světě. Napsal příběhy jako „Ošklivé káčátko“ a „Malá mořská víla“, ale nikdy děti nepoučoval jako malé a neznalé. Tato okouzlující kniha obsahuje jedinečné ilustrace a další fakta na zadní straně, včetně biografické časové osy s historickými fotografiemi a podrobným profilem spisovatelova života.

Little People, BIG DREAMS je nejprodávanější biografický seriál pro děti, který zkoumá životy vynikajících lidí, od návrhářů a umělců po vědce a aktivisty. Všichni dosáhli neuvěřitelných věcí, ale každý začal život jako dítě se snem.

 

 

When Hans Christian Andersen was a little boy, he treated storybooks as jewels to be treasured. He wanted to perform on stage, but was always cast as the troll. Luckily, through theater, he found a love for writing. He wrote about both the ordinary and fantastic, in stories like "The Ugly Duckling" and "The Little Mermaid," never talking down to children. This enchanting book features stylish and quirky illustrations and extra facts at the back, including a biographical timeline with historical photos and a detailed profile of the writer's life.

Little People, BIG DREAMS is a best-selling biography series for kids that explores the lives of outstanding people, from designers and artists to scientists and activists. All of them achieved incredible things, yet each began life as a child with a dream.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 4+, 5+, 6+, 7+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Little People, Big Dreams
Počet stran: 32
Autor: Maria Isabel Sanchez Vegara

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: