A Glasshouse of Stars

Kód: 7173
Neohodnoceno
Značka: Usborne
236 Kč
Položka byla vyprodána…

Meixing Lim je ztracená v Nové země, kam se s rodiči odstěhovali. Nerozumí si s dětmi ve škole a místo pro snění najde ve svém "kouzelném skleníku". Pak ale přijde i o něj. Pomoci jí mohou dva noví přátelé. Musí být stateční a táhnout za jeden provaz. Příběh o přátelství, laskavosti a lásce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meixing Lim a její rodina dorazili do Nové země, aby zde začali Nový život. Všechno je děsivé a jiné. Jejich neustále se měnící dům je nepřehledný a ona jen těžko chápe ostatní děti ve škole. Přesto ve svém kouzelném skleníku s podivnou černobílou kočkou najde Meixing místo pro snění.

Ale pak se Meixingův život zhroutí nepředstavitelným způsobem. Pomoci mohou jen její dva noví přátelé. Tím, že budou společně stateční, se naučí, jak rozzářit hvězdy jasněji.

Skleník hvězd vychází z autorova dětství a krásně ilustruje důležitost přátelství, laskavosti a lásky.

 

Meixing Lim and her family have arrived in the New Land to begin a New Life. Everything is scary and different. Their ever-changing house is confusing and she finds it hard to understand the other children at school. Yet in her magical glasshouse, with a strange black-and-white cat, Meixing finds a place to dream.

But then Meixing's life comes crashing down in unimaginable ways. Only her two new and unexpected friends can help. By being brave together, they will learn how to make the stars shine brighter.

A Glasshouse of Stars is based on the author's childhood and beautifully illustrates the importance of friendship, kindness and love.

"Heart-twisting and hopeful, bursting with big feelings and gentle magic." Jessica Townsend, New York Times bestselling author of the Nevermoor series

"A rare and beautiful masterpiece; deeply heartfelt, dreamily magical, and glitteringly hopeful. I adored it!" Sophie Anderson, bestselling author of The House with Chicken Legs

Doplňkové parametry

Kategorie: 10 - 13
Věk: 9+, 10+, 11+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Počet stran: 272
Autor: Shirley Marr
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: