The Memory Thieves

Kód: 7170
Neohodnoceno
Značka: Usborne
236 Kč
Položka byla vyprodána…

Je lepší zapomenout na to špatné, co se nám v životě stalo, nebo si své vzpomínky ponechat? Cyan se rozhodne zjistit pravdu o sanatoriu, ve kterém žije a je léčen, ale hlavně o své minulosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nominace na CILIP Carnegie Medal 2022
Co si nepamatuješ, nemůže ti ublížit...

Cyan žije v Elsewhere Sanctuary tak dlouho, jak si pamatuje, vysvobozen doktorem Havenem z temných vzpomínek na svůj minulý život. Ale když Cyan najde tajemné varování vytesané do kostí velrybí kostry, začne přemýšlet, na co musel zapomenout, aby byl tak šťastný.

Nová obyvatelka, Jonquil, sodmítá zapomenout a preferuje si své vzpomínky nechat – dokonce i ty špatné. Když se tedy doktor Haven uchýlí k tvrdším opatřením, Cyan se vydává na tajnou misi, aby odhalil pravdu o sanatoriu... a i o sobě samém.

 

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2022
What you don't remember can't hurt you...

Cyan has lived at the Elsewhere Sanctuary for as long as he can remember, freed by Dr Haven from dark memories of his past life. But when Cyan finds a mysterious warning carved into the bones of a whale skeleton, he starts to wonder what he had to forget to be so happy.

New resident, Jonquil, begins to resist the sanctuary's treatment, preferring to hold on to her memories - even the bad ones. So when Dr Haven resorts to harsher measures, Cyan embarks on a secret mission to discover the truth about the sanctuary...and himself.

"Marvellously visual and gripping" - A. M. Howell

Doplňkové parametry

Kategorie: 10 - 13
Věk: 11+, 12+, 13+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Počet stran: 320
Autor: Darren Simpson
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: