Furthermoor

Kód: 7158
Neohodnoceno
Značka: Usborne
236 Kč
Položka byla vyprodána…

Napínavý příběh 12letého Brena, jehož reálný svět se rozpadl na kousky. Je nešťastný doma i ve škole. Uchýlí se tedy do bezpečného světa hry. Ale i tam se ocitne v nebezpečí. Nezapomenutelný příběh o dospívání, odvaze a přátelství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skutečný svět je pro dvanáctiletého Brena nepřátelským místem, ve škole ho pronásleduje zlý tyran Shaun a jeho rodinný život se rozpadl. Od té doby, co jeho sestra Evie zemřela při nehodě, Brenovým jediným bezpečným místem je dále Moor, imaginární svět mechanizovaných stromů a hodinářských zvířat, kde Evie stále žije. Ve hře Anothermoor nemůže nikdo Brenovi ublížit...dokud nedorazí tajemná Featherly.

Nyní je Bren nucen čelit svým nejhlubším obavám a rozhodnout se, zda o jeho místo ve skutečném světě stojí za to bojovat.

Vstupte do světa tak rozsáhlého a temného jako vaše představy v tomto nezapomenutelném příběhu o dospívání, o odvaze, přátelství a nalezení svého hlasu.

 

The real world is a hostile place for twelve-year-old Bren, his schooldays stalked by vicious bully, Shaun, and his family life fractured at home. Ever since his sister Evie died in an accident, Bren's only safe space is Furthermoor, an imagined world of mechanised trees and clockwork animals, where Evie is still alive. In Furthermoor, no one can hurt Bren...until the mysterious Featherly arrives.

Now Bren is forced to confront his deepest fears and decide if his place in the real world is worth fighting for.

Enter a world as vast and dark as your imagination, in this unforgettable coming-of-age story about courage, friendship and finding your voice.

Doplňkové parametry

Kategorie: 10 - 13
Věk: 10+, 11+, 12+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Autor: Darren Simpson
Number of pages: 320
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: