Planet Earth Activity Book

Kód: 7050
Neohodnoceno
Značka: Usborne
226 Kč
Skladem (3 ks)

Sešit plný aktivit jako jsou bludiště,  hledání rozdílů, poznávání souhvězdí, výpočet délky cesty. K tomu navíc zajímavá fakta, která nejednou povedou k dalším otázkám. Proč stoupá hladina oceánů? Víte, že 75% srážek spadne v Indii v od června do září? Nad kterým jezerem na světě je bouřka skoro každý den?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hádanky a aktivity v této knize vás zavedou do nejvzdálenějších koutů Země. Uvidíte divokou zvěř v Amazonském deštném pralese a ve Velkém  útesu najdete nádhernou řadu korálů, které si můžete vybarvit. Objevíte nejvyšší hory na všech světových kontinentech a poznáte sopky kolem Tichého oceánu. 

 

 

The puzzles and activities in this book will take you to the furthest corners of the Earth. You'll spot wildlife in the Amazon Rainforest and find a wonderful array of corals in the Great Barrier Reef to colour in. You'll discover the highest mountains on all the world's continents and identify volcanoes around the Pacific Ocean in the Ring of Fire. And when you come to reunite a herd of elephants on the African savanna, you'll learn why these amazing creatures are rather like gardeners.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRACOVNÍ SEŠITY
Věk: 6+, 7+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: