A Hug For You

Kód: 6723
Neohodnoceno
Značka: Penguin
363 Kč
Skladem (2 ks)

Tato obrázková kniha, inspirovaná skutečnými událostmi, vypráví příběh malého chlapce s velkým nápadem, který vyšel přímo ze srdce. Virtuální objetí šíří lásku a spojuje lidi po celém světě, i době pandemie Covid-19.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nic nás tak nezahřeje jako objetí, ale co dělat, když nemůžeme být spolu? 

Adam King se dotkl spousty srdcí, když nám představil své Virtuální objetí. Znamení ve tvaru srdce, které nosil během pandemie COVID-19, aby mu pomohlo zůstat ve spojení se svým učitelem, když se učil z domova. Vzal si ho také na své pravidelné schůzky v nemocnici, aby svým lékařům, sestrám a pečovatelskému personálu ukázal, že je stále objímá, jen jiným způsobem.

 

Nothing warms us up quite like a hug, but what can we do when we can't be together?

This is the story of a new hug's adventure and the boy who shared it with the world.

Adam King stole the hearts of the nation when he introduced us to his Virtual Hug, a heart-shaped sign he carried during the COVID-19 pandemic to help him stay connected to his teacher while he was learning from home. He also took it to his regular hospital appointments to show his doctors, nurses, and care staff that he was still giving them a hug, just in a different way.

This picture book, inspired by true events, tells the story of one little boy with a big idea that came straight from the heart. The virtual hug makes its way onto mugs, postage stamps and even all the way to outer space, spreading warmth and connection to people all over the world.

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE VĚKU
Věk: 3+, 4+, 5+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Autor: David King
Počet stran: 32

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: