Malala's Magic Pencil

Kód: 6556
Neohodnoceno
Značka: Penguin
255 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

První obrázková kniha Malaly Yousafzai, založená na jejím inspirativním životě, bude inspirovat všechny mladé čtenáře.

Pár vět na stránce, trošku komplikovanější věty a hlavně hluboký příběh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malála si jako dítě v Pákistánu přála kouzelnou tužku, kterou by mohla použít k překreslení reality. Používala ho k obdarovávání své rodiny, k vymazání zápachu ze skládky odpadků poblíž jejího domu, k tomu, aby si ráno pospala hodinu navíc. Jak rostla, Malala si přála stále větší věci. Viděla svět, který potřeboval opravit. A i kdyby nikdy nenašla kouzelnou tužku, Malala si uvědomila, že i tak může každý den tvrdě pracovat, aby se jí splnilo její přání.

Tato krásně ilustrovaná obrázková knížka vypráví Malalin příběh, jejími vlastními slovy, pro mladší publikum a ukazuje jim pohled na svět, který jí umožnil držet se naděje a nechat slyšet svůj hlas i v těch nejtěžších dobách.

V užším výběru na cenu Little Rebels pro dětskou knihu

 

 

Based on her inspirational life, Malala Yousafzai's first picture book will inspire all young readers to find the magic around them.

As a child in Pakistan, Malala made a wish for a magic pencil that she could use to redraw reality. She would use it to give gifts to her family, to erase the smell from the rubbish dump near her house, to sleep an extra hour in the morning. As she grew older, Malala wished for bigger and bigger things. She saw a world that needed fixing. And even if she never found a magic pencil, Malala realized that she could still work hard every day to make her wishes come true.

This beautifully illustrated picture book tells Malala's story, in her own words, for a younger audience and shows them the worldview that allowed her to hold on to hope and to make her voice heard even in the most difficult of times.

Shortlisted for the Little Rebels Children's Book Award

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE VĚKU
Věk: 6+, 7+, 8+, 9+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Autor: Malala Yousafzai
Počet stran: 48
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: