Little Explorers: When I grow Up

Kód: 2424
Neohodnoceno
333 Kč
Skladem (1 ks)

Až já budu velká, bude ze mě ....

Děti zjistí, nejen KDO je, ale i CO dělá hasič, módní návrhář či šéfkuchař. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapisujete si někam, čím chtějí Vaše děti být? Naše pětiletá dcera je teď na vážkách mezi "paní doktorkou, co rodí děti (máme půlroční miminko) a "vědkyní" (ani nevím, že to slovo znala). Jsem zvědavá, kam se to bude vyvíjet.

Zjistěte, co dělá v práci kameraman, hasič, astronaut, módní návrhář či šéfkuchař. Tenhle díl Little Explorers je zároveň úžasný materiál pro spoustu her "na něco" Proto tenhle díl doporučujeme už od tří let.

 

Little Explorers is a first information series for curious youngsters. With sturdy flaps to lift on every page, little ones can have hands-on fun discovering the fascinating world of work. Readers can explore the diverse range of jobs that they could do when they grow up. By lifting the flaps, they can uncover fascinating facts about some amazing careers, including firemen, astronauts, artists, architects and more. This book features over 30 sturdy flaps to lift, along with charming artwork that introduces new concepts and vocabulary in a simple and accessible way.

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE VĚKU
Věk: 3+, 4+, 5+
Typ knihy: Okénková, Little Explorers
Série: Little Explorers
Rozměr: 228 mm x 210 mm
Vydavatelství: Templar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: