The Secret of the Blood-Red Key

Kód: 7843
Neohodnoceno
Značka: Usborne
349 Kč
Skladem (2 ks)
Vstupte na stránky nesmrtelného dobrodružství...Napínavý příběh o přátelství a záchraně Krasnie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Strhující pokračování knihy The Book of Stolen Dreams, se kterou se rozhodně větší čtenáři nebudou nudit. Rachel a Robert porazili tyrana Malstaina a stali se hrdiny Krasnie, ale všechno není tak, jak by mělo být. Náhle se objevuje chlapec, který zná tajemství skrytého krvavě červeného klíče. Když je do Vnitrozemí tajně propašována mladá dívka Elsa Spiegel, Rachel nemá jinou možnost, než použít svůj klíč k záchraně Elsy. Její osud je spojen s Krasnií a tak Rachel musí bojovat, aby zachránila svůj domov, jak ho zná.

 

 

Step inside the pages of an immortal adventure...

Rachel and Robert have defeated the tyrant Malstain and become the heroes of Krasnia, but all is not how it should be. Robert is swept away with his new friends, leaving Rachel alone to take care of her ailing father, who's lost without their beloved mother.

From nowhere, a boy appears knowing the secrets of the hidden blood-red key. For the key is a way into the Hinterland - and Rachel must promise that, as a new key keeper, she will answer when it calls. When a young girl, Elsa Spiegel, is illegally smuggled into the Hinterland, Rachel has no choice but to use her key to save Elsa. But her fate is linked to Krasnia, and Rachel must battle to save her home as she knows it.

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE VĚKU
Věk: 9+, 10+, 11+, 12+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Autor: David Farr
Počet stran: 336

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: