Save It! (A Moneybunny Book)

Kód: 6705
Neohodnoceno
Značka: Penguin
249 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Velmi jednoduše, ale velmi pochopitelně a inspirativně vysvětlený koncept "jak si ušetřit peníze a splnit si své přání". 

Jednoduchý a milý příběh, motivující k šetření. Krátké věty, základní slovíčka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okouzlující úvod do jednoduchých šetření. Malý zajíček se naučí, jak šetřit a k čemu je to dobré.

Honey si za péči o sourozence vydělá dvě mrkve týdně. Má PĚT hlučných a pořád skákajících sourozenců. A tak si přeje, aby měla svůj vlastní domek, kam by mohla utéct za svým klidem. Co teď? Jak Na to? Honey vymyslí způsob, jak si na svůj domek ušetřit. A co vy? Buďte také kreativní a vymyslete, jak si ušetřit na váš vlastní sen.

 

A charming introduction to simple money concepts in which a little bunny learns about the power and satisfaction that come with saving money.

Honey earns two carrots a week for taking care of her siblings. Her FIVE siblings who are so loud and bouncy, she wishes she had a place of her own to escape to for some peace and quiet. So what's a bunny to do? Get creative and figure out a savings plan--even if it means forgoing a treat or two. But saving is worth it because with a little patience and perseverance, Honey will be able to make her dream of having her owns space come true! This is the third book in the internationally acclaimed Moneybunnies Series--following Spend It! and Earn It!

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE VĚKU
Věk: 2+, 3+, 4+, 5+
Typ knihy: Jak co funguje, Pohádky a příběhy
Autor: Cinder McLeod
Počet stran: 32
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: