Poems Out Loud!

Kód: 6735
Neohodnoceno
Značka: Penguin
260 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Rozmanité básničky o raketách, mořských pannách i zvířatech. Zvukomalebnost veršů zaujme a budí zvědavost a touhu pochopit obsah.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Současná sbírka prvních básní pro malé děti. Ideální pro čtení nahlas.

CD zdarma obsahuje básničky čtené jednotlivými autory.

Rozmanité básničky o raketách, mořských pannách i zvířatech. Zvukomalebnost veršů zaujme a budí zvědavost pochopit obsah.

Perfektní pro malé děti ve věku 4+, které poprvé objevují poezii. Tato nová sbírka, která obsahuje oceňované básníky, zbrusu nové hlasy, hip-hopové umělce a umělce s mluveným slovem, je úžasně svěží, rozmanitá  a děti se u ní budou smát, přemýšlet, sdílet a hrát!

 

 

A diverse, contemporary collection of first poems for young children. Perfect for performing out loud.

Includes free audio CD!

From rockets to mermaids and everything in between, there's something for everyone in this diverse and contemporary collection.

Perfect for young children aged 4+ who are approaching poetry for the very first time, these poems can be performed out loud, shared with others or simply read in your head. Featuring award-winning poets, brand new voices, hip-hop artists and spoken-word performers, this is a wonderfully fresh, diverse and relevant new anthology that will get children laughing, thinking, sharing and performing!

With gorgeous illustrations by Laurie Stansfield, and an accompanying CD that features performances from the poets themselves.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE VĚKU
Věk: 5+, 6+, 7+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Format: Paperback
Počet stran: 32
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: