Penguin Readers Level 2: The Call of the Wild (ELT Graded Reader)

Kód: 6565
Neohodnoceno
Značka: Penguin
297 Kč
Skladem (1 ks)

The Call of the Wild, a Level 2 Reader, je A1+ v CEFR framework. Souvětí obsahují maximálně dvě věty, představuje budoucí čas  will a going to, present continuous pro budoucí význam,komparativy a superlativy. Vše je podpořeno ilustracemi, které se objevují na většině stránek.

V roce 1897, lidé objevili zlato v Klondiku, Kanadě. Tisíce lidí se tam vypravili pro zlato. Pro práci potřebovali velké, silné psy. Toto je příběh jednoho z těchto psů jménem Buck. Muž jej přiveze od rodiny v Kalifornii, aby tahal saně v Kanadě. Přežije?

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Penguin Readers is a graded reading series for English Language Teaching (ELT) markets, designed for teenagers and young adults learning English as a foreign or second language.

With carefully adapted text, new illustrations, language practise activities and additional online resources, the Penguin Readers series introduces language learners to bestselling authors and compelling content. Titles include popular classics, exciting contemporary fiction, and thought-provoking non-fiction.

 

Věk: 5+

Počet stránek: 64

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: