One Hundred Steps: The Story of Captain Sir Tom Moore

Kód: 6726
Neohodnoceno
Značka: Penguin
362 Kč
Položka byla vyprodána…

Reálný příběh pana kapitána Sira Toma Moora. Inspirativní příběh o tom, jak se nikdy nevzdávat a o tom, čeho všeho můžeme dosáhnout, když budeme spolupracovat.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh muže, který uchvátil srdce národa, příběh kapitána Sira Toma Moore

Kniha o dobrodružství, o rodině, o tom, že se nemáme nikdy vzdávat a o tom, čeho můžeme dosáhnout, když budeme spolupracovat.

Inspirativní obrázková kniha vydaná na podporu vytvoření nadace Captain Tom Foundation, která vypráví neuvěřitelný příběh muže, který obešel 100x svoji zahradu a získal tak nejen srdce národa, ale i peníze na podporu britského zdravotnictví. Plně ilustrovaná kniha pro mladší čtenáře a sledující klíčové momenty z neuvěřitelného života válečného hrdiny kapitána Toma ukazuje, co je možné, když se spojíme a nikdy, nikdy se nevzdáme.

 

 

The story of the man who captured the heart of a nation in its darkest days, Captain Sir Tom Moore

A book about adventure, about family, about never giving up, and about what we can achieve when we work together.

This is an inspirational picture book, published in support of the creation of the Captain Tom Foundation, which tells the incredible story of the man who walked 100 laps of his garden and captured the heart of a nation. Fully illustrated for younger readers, and following the key moments from Captain Tom's incredible life, the book shows what is possible when we come together and never, ever give up.

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE VĚKU
Věk: 3+, 4+, 5+, 6+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Autor: Captain Sir Tom Moore
Formát: Hardback
Počet stran: 32
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: