Mabel and the Mountain

Kód: 6729
Neohodnoceno
Značka: Penguin
249 Kč
Skladem (3 ks)

příběh o tom, jak věřit sám v sebe a ve své sny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mabel je možná malá, ale má VELKÉ plány. . .

Představujeme úžasnou Mabel - dobrodružnou mušku, která sní o lezení po horách. Její přátelé nevěří, že by něco takového mohla dokázat.

Tato krásně ilustrovaná kniha inspiruje malé i velké čtenáře k tomu, aby následovali svá srdce a čelili odvážně novým výzvám a plnili si své sny. Bez ohledu na nedůvěru ostatních.

 

Mabel will inspire, engage and empower readers everywhere; the perfect book for fans of Rob Biddulph, Rachel Bright and Jim Field.

Mabel may be small but she has BIG plans . . .

Introducing the marvellous Mabel - an adventurous fly who dreams of climbing mountains, much to the disbelief of her flying friends.

From exciting new picture-book talent Kim Hillyard, this positive picture book will inspire readers big and small to follow their hearts and face new challenges.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE VĚKU
Věk: 4+, 5+, 6+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Naše emoce
Autor: Kim Hillyard
Formát: Paperback
Level: 3-6
Počet stran: 32

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení