Ladybird Readers: Fairy Friends

Kód: 6762
Neohodnoceno
Značka: Penguin
199 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Příběh hodné víly Lily a Rose, kterým zkomplikuje život víla Patch. Úroveň 1 obsahuje jednoduché věty, přítomný čas a hodně opakuje slovíčka. 200 slov.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lily a Rose jsou užitečné víly, které se rády starají o své zahradní přátele. Ale způsobí Patch svým chováním, že pohádkové kamarádky přestanou pomáhat těm, kteří to potřebují?

Každá kniha Přečti si sám je napsána velmi pečlivě, aby obsahovala mnoho klíčových, vysokofrekvenčních slov, která jsou nezbytná pro učení se číst, a také omezený počet příběhových slov, která jsou představena a procvičována v průběhu. Jednoduché věty a často opakovaná slova pomáhají budovat sebevědomí začínajících čtenářů a čtyři různé úrovně knih podporují děti od úplného nácviku čtení až po samostatné, plynulé čtení.

Fairy Friends je titul 1. úrovně Přečti si sám, vhodný pro začínající čtenáře. Každý příběh je vyprávěn velmi jednoduše, s použitím malého počtu často opakovaných slov.

Lily and Rose are helpful fairies who love to take care of their garden friends. But will Patch the elf's naughty tricks mean that the fairy friends stop helping those who need it?

Read it yourself with Ladybird is one of Ladybird's best-selling series. For over thirty five years it has helped young children who are learning to read develop and improve their reading skills.

Each Read it yourself book is very carefully written to include many key, high-frequency words that are vital for learning to read, as well as a limited number of story words that are introduced and practised throughout. Simple sentences and frequently repeated words help to build the confidence of beginner readers and the four different levels of books support children all the way from very first reading practice through to independent, fluent reading.

Each book has been carefully checked by educational consultants and can be read independently at home or used in a guided reading session at school.

Fairy Friends is a Level 1 Read it yourself title, suitable for very early readers who have had some initial reading instruction and are ready to take their first steps in reading real stories. Each story is told very simply, using a small number of frequently repeated words.

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE VĚKU
Věk: 4+, 5+, 6+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
? Level angličtiny: 1
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: