Hello Star

Kód: 6720
Neohodnoceno
Značka: Penguin
260 Kč
Skladem (2 ks)

Příběh o naději, snech a zázraku vesmíru. Jít za svým snem, to je něco, co bychom měli učit své děti a připomínat to sami sobě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úžasně ilustrovaná obrázková kniha oslavující hvězdy, vědu a empatii.

Ahoj, Star.
Vím, že se bojíš,
ale nejsi sám.

Hello, Star je inspirativní obrázková kniha od Stephanie Lucianovic a nejprodávanější umělkyně New York Times Vashti Harrisonové, autorky série Little Leaders, o lásce k vědě a důležitosti empatie.

Když se mladá dívka dozví, že jasné světlo na obloze přichází od umírající hvězdy, slíbí, že jí bude dělat společnost, dokud světlo nezhasne. Každou noc dívka ujišťuje svého přítele, že je stále tam.

Jak roky plynou, dívka se inspirovaná svým stmívajícím přítelem učí vše, co může o planetách, vesmíru a vesmíru - dokud si neuvědomí, že musí udělat něco víc.

Tato dojemná pocta hvězdám, vesmíru a vědě oslavuje, jak může malý akt soucitu vzkvétat v život plný smyslu a zázraků.

 

 

A stunningly illustrated picture book celebration of stars, science and empathy.

Hello, Star.
I know you're scared,
but you're not alone.

From Stephanie Lucianovic and #1 New York Times bestselling artist Vashti Harrison, author of the Little Leaders series, Hello, Star is an inspirational picture book about a love of science and the importance of empathy.

When a young girl learns that a bright light in the sky is coming from a dying star, she promises to keep it company until the light goes out. Every night the girl reassures her friend that she is still there.

As the years pass, the girl learns everything she can about planets, space, and the universe, inspired by her dimming friend - until she realises she needs to do something more.

This touching tribute to stars, space, and science celebrates how a small act of compassion can flourish into a life full of meaning and wonder.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE VĚKU
Věk: 4+, 5+, 6+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Autor: Stephanie V. W. Lucianovic
Počet stran: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: