Brilliant Questions About Growing Up: Simple Answers About Bodies and Boundaries

Kód: 6307
Neohodnoceno
Značka: Penguin
269 Kč
Skladem (1 ks)

Najděte s dětmi odpovědi na ty nejzáludnější otázky v oblasti dospívání, sexuality, vztahů, ale i emocích a přátelství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K čemu je pupík?
Co se mnou bude dál?
Musím líbat babičku, když nechci?

Každý ví, jaké to je, když se ho na něco zeptá dítě a my nevíme, jak odpovědět.

Tuto knihu napsali dva odborníci, kteří vedli lekce sexu a vztahů ve více než 200 školách a shromáždili ty nejlepší otázky dětí, se kterými se setkaly.

Vytvořili velkou knihu odpovědí, která pomůže podpořit konverzace o dospívání, sexu, narození, sexualitě, těhotenství, pohlaví, vztazích, souhlasu, emocích, přátelství, bytí online, pubertě a dalších!

Tato kniha zaujímá moderní, inkluzivní a neodsuzující přístup ke všem těm obtížným, zábavným a (někdy) trapným otázkám způsobem, který usnadňuje upřímné a pohodlné rozhovory s dětmi.

 

'The authors navigated this difficult to explain and sometimes difficult to understand area with great empathy and simplicity . . . I think this is a great book and I'll continue to use it as a parent, sharing it with my kids as we try and understand the world of growing up together.' Dan Sumpton, social worker and NHS psychological therapist - Sonshine Magazine

What are belly buttons for?
What happens to me next?
Do I have to kiss grandma if I don't want to?

Everyone knows how it feels when they're asked a question by a child and haven't been sure about how to respond.

This book is written by two experts who have delivered sex and relationships lessons in over 200 schools and have collected the best questions asked by the children that they've met.

They've created a big book of answers to help support conversations about growing up, sex, birth, sexuality, pregnancy, gender, relationships, consent, emotions, friendship, being online, puberty, and more!

This book takes a modern, inclusive and non-judgemental approach to all of those difficult, funny, and (sometimes) embarrassing questions in a way that facilitates honest and comfortable conversations with children.

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE VĚKU
Věk: 7+
Typ knihy: Objevujeme svět, Pohádky a příběhy
Author: Amy Forbes-Robertson, Alex Fryer
Format: Paperback
Illustrator: Ava Puckett
Počet stran: 128

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: