Alice in Wonderland - Level 4

Kód: 3170
Akce
Neohodnoceno
Značka: Penguin
179 Kč
Předobjednávka
Položka byla vyprodána…

Alice se cítila velmi, velmi unavená. Následovala králíka bílého králičí norou a setkala se s housenkou a srdcovou královnou! Knihy jsou seřazeny podle úrovně znalostí anglického jazyka a jsou vhodné jako první čtení.  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ladybird Readers je gradovaná četba pro trhy s výukou anglického jazyka (ELT), určená pro děti, které se učí angličtinu jako cizí nebo druhý jazyk.

Alice se cítila velmi, velmi unavená. Následovala králíka bílého králičí norou a setkala se s housenkou a srdcovou královnou!

Ladybird Readers je gradovaná četba tradičních příběhů, oblíbených postav, moderních příběhů a literatury faktu, napsaná pro mladé studenty angličtiny jako cizího nebo druhého jazyka. Osm úrovní Readers and Activity Books, doporučených pro děti ve věku 5+, se řídí rámcem CEFR (Pre-A1 až A2) a zahrnuje jazykové aktivity, které pomáhají rozvíjet klíčové dovednosti a poskytují přípravu na zkoušky Cambridge English: Young Learners (YLE).
Tato čtečka úrovně 4 je A2 v rámci CEFR a podporuje zkoušky YLE Flyers. Delší text se skládá z vět s až třemi větnými členy, složitějšími strukturami minulého a budoucího času, modálními slovesy a širší škálou spojek.

Ladybird Readers is a graded reading series for English Language Teaching (ELT) markets, designed for children learning English as a foreign or second language.

Alice felt very, very tired. She followed the Whitpe Rabbit down a rabbit hole, and met a caterpillar, and the Queen of Hearts!

Ladybird Readers is a graded reading series of traditional tales, popular characters, modern stories, and non-fiction, written for young learners of English as a foreign or second language. Recommended for children aged 5+, the eight levels of Readers and Activity Books follow the CEFR framework (Pre-A1 to A2) and include language activities that help develop key skills and provide preparation for the Cambridge English: Young Learners (YLE) exams.
This Level 4 Reader is A2 in the CEFR framework and supports YLE Flyers exams. The longer text is made up of sentences with up to three clauses, more complex past and future tense structures, modal verbs and a wider variety of conjunctions.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE VĚKU
Věk: 7+, 8+, 9+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
? Level angličtiny: 4
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: