How the World Works

Kód: 4218
Výprodej
Neohodnoceno
490 Kč
Skladem (>5 ks)

Jak se pohybují mořské proudy? Co je uhlíková stopa? Proč prší? Kromě faktických informací pěstuje ve čtenářích i respekt k přírodě a Zemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak se pohybují mořské proudy? Co je uhlíková stopa? Proč prší? 

 

Začnete velkým třeskem, dopodrobna zjistíte, jak začal na Zemi život. pak se podíváte na Zemi ve Vesmíru a prozkoumáte, co vše se na Zemi hýbe a co to způsobuje. Pochopíte princip počasí, pohyb moře. Zjistíte, co je uhlík a proč je špatný. Neunikne vám ani princip potravního řetězce.

Tato knížka je graficky krásně zpracovaná a různé otevírací a vysouvací části ji dělají pro děti ještě atraktivnější. Kromě faktických informací pěstuje ve čtenářích i respekt k přírodě a Zemi.

 

 

How do the ocean currents move? What is a carbon footprint? Why does it rain? Readers are invited on a novelty-packed journey of discovery to find out how the earth works.

Answering a multitude of questions about how our world works, this fun, engaging book introduces the earth's important cycles and offers an exciting way to learn geography and science. Packed with illustrations and paper fold-outs, flaps, pops, and more to boost interactive learning, How The World Works encourages children to think about the impact of human actions on our environment, while engendering respect for the natural world and all its harmonies

Doplňkové parametry

Kategorie: ENCYKLOPEDIE
Věk: 5+, 6+, 7+, 8+, 9+
Typ knihy: Obrázková

How the World Works

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: