Ghostology

Kód: 7266
Výprodej
Neohodnoceno
759 Kč –10 %
Ghostology
759 Kč –10 % 683 Kč
Skladem (4 ks)

Chcete si rozšířit svoji knihovnu o jednu neobyčejnou knihu? Ghostology! Ověřte si své znalosti o duších, objevte písmo psané inkoustem svítícím ve tmě a hlavně: ověřte si, jestli jde o fakta nebo fikci....

Detailní informace

Detailní popis produktu

V roce 1975 byl pod postelí ve starém domě v Tarrytown v New Yorku objeven nadpozemský svazek s názvem Ghostology , zabalený v látce, o které se později zjistilo, že je to ektoplazma. Je to celoživotní dílo a studie americké ghostoložky Lucindy Curtle, která během seance záhadně přešla na Druhou stranu. Po její smrti Ghostology pronásledoval duch samotné Lucindy, který chce udržet tajemství mrtvých . Svět nyní může sám rozhodnout, zda Ghostologie – která má říkat pravdu o duších – byla založena na faktech nebo jde o fikci.

Ponořte se do světa duchů a dozvíte se vše o různých typech duchů, v různých koutech světa a jejich historii; strašidelné domy, lodě a jiné předměty (včetně knih); terénní souprava pro ghostologa; psychika a média; padělky a podvody; otestujte si své ghostologické znalosti na jedné z případových studií Lucindy. Kompletní s drahokamem v obálce, stejně jako dopisy, brožury, zapečetěné stránky, chlopně, novinka s pohyblivým kolečkem a svítící inkoust ve tmě.

 

A ghostly addition to the multi-million selling Ology World series, brought to the attention of Templar, publishers of rare and unusual books - GHOSTOLOGY.

In 1975, under a bed in an old house in Tarrytown, New York, an unearthly tome entitled Ghostology was discovered, wrapped in a substance, later found to be ectoplasm. It is the life's work and study of American ghostologist Lucinda Curtle, who mysteriously passed to the Other Side during a seance. After her death, Ghostology seemingly became haunted by the ghost of Lucinda herself, who now wants to keep the secrets of the dead A SECRET. Now published, ghostwritten by Dugald Steer, the world itself can decide if Ghostology - purporting to tell the truth about ghosts - was solid fact or insubstantial fiction.

Delve into the wealth of information and learn about different types of ghosts, ghosts around the world and ghost through history; haunted houses, ships and other objects (including books); the ghostologist's field kit; psychics and mediums; fakes and frauds; test your ghostological knowledge on one of Lucinda's own case studies. Complete with a jewel in the cover, as well as letters, booklets, sealed pages, flaps, a moving wheel novelty and glow in the dark ink.

Doplňkové parametry

Kategorie: ENCYKLOPEDIE
Věk: 9+, 10+, 11+
Typ knihy: Objevujeme svět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: