Dinosaurium

Kód: 1969
Akce
Neohodnoceno
659 Kč
Předobjednávka
Položka byla vyprodána…

Úchvatná kniha o dinosaurech a prehistorickém životě. Ilustrace jsou vypracované k dokonalosti a fascinují nejen malé čtenáře, ale i dospělé. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte v muzeu, které jmá vždy otevřeno... Vstupte na stránky této krásné knihy a objevte galerii dinosaurů, odborně sestavené tak, aby vám přinesly zážitek z fascinující výstavy z pohodlí vašeho domova. Dinosaurium představuje širokou škálu dinosaurů od nejoblíbenějších Triceratopse a Tyrannosaura Rexe až po méně známé druhy, jako je Coelophysis a Tsintaosaurus. Dinosaurium je ohromující umělecké dílo od Chrise Wormella  a informativní textu s podněty od odborníků na paleontologii  zaujmou každého. Je to perfektní dárek pro každého, kdo se zajímá o tento fascinující obor. . Welcome to the Museum je série krásně ilustrovaných, úžasně kurátorských a informativních knih pro všechny věkové kategorie. Od Animalium a Botanicum po Historium a Dinosaurium existuje kniha, kterou může objevit a prozkoumat každý.

 

Welcome to the museum that is always open to explore... Step inside the pages of this beautiful book to discover galleries of dinosaurs, expertly curated to bring you the experience of a fascinating exhibition from the comfort of your own home. Dinosaurium features a wide range of dinosaurs from the most-loved Triceratops and Tyrannosaurus Rex to lesser-known species such as Coelophysis and Tsintaosaurus. With stunning artwork from Chris Wormell (known for the cover of H is for Hawk and his picture books including George and the Dragon) and informative text with input from experts in palaeontology, Dinosaurium is the perfect gift for anyone with an interest in this fascinating field. Welcome to the Museum is a series of beautifully illustrated, stunningly curated, informative books for all ages. From Animalium and Botanicum to Historium and Dinosaurium there is a book for everyone to discover and explore.

Doplňkové parametry

Kategorie: ENCYKLOPEDIE
Typ knihy: Welcome to the Museum
Author: Chris Wormell
Format: Hardback
? Dimensions: 280 x 375 
? Age: 6+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: