Anatomicum Junior Edition (Welcome To The Museum)

Kód: 6250
Neohodnoceno
389 Kč
Předobjednávka
Položka byla vyprodána…

Reálné kresby, faktické informace o lidském těle. Hodí se pro opravdové malé nadšence pro biologii, kteří mají angličtinu na pokročilejší úrovni. Nezapomeňte koupit i Anatomicum Activity Book.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto muzeum je otevřeno 24 hodin denně. Zavede vás na neuvěřitelnou cestu lidským tělem. Vysvětlí složité fungování mozku, drobné svaly používané k projevování emocí. Přemýšleli jste někdy o tom, kolik krvinek je ve vašem těle? Pak je toto kniha pro vás. 

Anatomicum Junior je jednodušší provedení navazující na původní Anatomicum. Text je pečlivě zjednodušen, aby byl přitažlivý pro mladší čtenáře, a přitom si zachoval dynamický styl a fascinující informace původního textu.

 

This museum is open all hours. It will take you on an incredible journey right around the human body, from the intricate workings of the brain to the tiny muscles used to show emotion. Have you ever wondered how each life starts with just one call, or how many blood cells there are in your body? Then this is the book for you.

 

Anatomicum Junior is a reduced age range follow-on from the original Anatomicum. The text is carefully simplified to make it appealing to younger readers while retaining the dynamic style and fascinating information of the original.

Doplňkové parametry

Kategorie: ENCYKLOPEDIE
Věk: 7+, 8+, 9+
Typ knihy: Objevujeme svět
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: