A Trip to the Future

Kód: 6259
Neohodnoceno
399 Kč
Předobjednávka
Položka byla vyprodána…

 

 

 Tato kniha bere dnešní technologie a zobrazuje jejich budoucí využití jako součást každodenního života. Výlet do budoucnosti je kniha pro inženýry a vědce budoucnosti!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud máte rádi techniku, jste zvědaví a máte rádi „co kdyby“ budoucí alternativy, je to kniha pro vás.

Tato kniha bere dnešní technologie a zobrazuje jejich budoucí využití jako součást každodenního života.

 

Tento sci-fi přístup k literatuře faktu zavede čtenáře na vzrušující cestu do budoucnosti s využitím nejmodernější vědy ode dneška, aby si představili svět zítřka.

 

Od plovoucích měst po kolonie na vzdálených planetách, každé rozšíření zavede čtenáře dále a dále od domova. Ohromující celostránkové stránky vytvářejí dojem, který vás pohltí, zatímco text vykresluje představy o budoucích možnostech – a některých překvapivých již dosažených úspěších! Věděli jste, že už můžete jíst jídlo vytištěné na 3D tiskárně? Nebo že se skupina vědců pokouší postavit výtah na Měsíc? Výlet do budoucnosti je kniha pro inženýry a vědce budoucnosti!

 

If you are into tech, curious, and like "what-if" future alternatives, this is the book for you.

This book takes today's technologies and portrays their future usage as a part of everyday life.

This sci-fi approach to non-fiction will take readers on an exciting journey into the future, using cutting-edge science from today to imagine the world of tomorrow.

From floating cities to colonies on far-off planets, each spread will take the reader further and further from home. Stunning full-page spreads create an immersive feel, while the text paints a picture of the possibilities ahead - and some surprising achievements already made! Did you know that you can already eat 3D-printed food? Or that a group of scientists is trying to build a lift to the Moon? A Trip to the Future is a book for the engineers and scientists of the future!

Doplňkové parametry

Kategorie: ENCYKLOPEDIE
Typ knihy: Obrázková, Jak co funguje
Author: Moira Butterfield
Format: Hardback
Illustrator: FagoStudio
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: