The Robin and the Fir Tree

Kód: 7203
Neohodnoceno
450 Kč
Skladem (3 ks)

Příběh o snech, o splněných přáních. O tom, co nám skutečně přináší štěstí. Krásný Vánočních příběh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedle roste v lese daleko od ruchu a zmatku měst a civilizace. Je to krásné místo, ale i přesto jedle sní o vzrušení, které nabízí neznámý vzdálený svět. Její přítel Robin jí vypráví příběhy o místech, která viděla, a lesní zvířátka ho oblékají bobulemi a listím, ale stále není šťastný. Jednoho dne je poražen a odvezen jako krásný vánoční strom doprostřed města. Myslí si, že tohle je všechno, co kdy chtěl, ale co se stane, až bude po Vánocích?

Lyrický příběh přátelství a novém života s povznášejícím koncem.

The Fir Tree grows in a forest far away from the bustle of towns. It is a beautiful place, but he dreams of the excitement of the outside world. His friend the Robin tells him stories of the places she has seen and the forest animals dress him up with berries and leaves, but he is still not happy. One day he is cut down and taken away to be a beautiful Christmas tree in the middle of town. He thinks this is everything he ever wanted, but what will happen when his decorations are put away?

A lyrical story of friendship and new life with an ultimately uplifting ending. Jameson's Pre-Raphaelite inspired illustrations make this Christmas story a thing of great beauty.

Doplňkové parametry

Kategorie: 7 - 9
Věk: 6+, 7+, 8+
Typ knihy: Pohádky a příběhy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: