The Danger Gang

Kód: 6996
Neohodnoceno
Značka: Penguin
284 Kč
Položka byla vyprodána…

Napínavý příběh o malém chlapci, který si vždy přál mít svůj gang....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Franky se nemůže dočkat, až se přestěhuje do svého nového města, i když by si přál, aby nemusel opustit svého nejlepšího přítele Daniho.

Vše se ale změní po bouři, kdy se na město řítí podivné zelené blesky a silné hromy. Od té noci se děti, které žijí na Frankyho ulici, začnou měnit. Jeden po druhém se mění a jsou trochu divní. Trochu nezvyklí. Celé je to trochu... magické.

Franky vždycky chtěl být součástí úžasného gangu – stejně jako jeho hrdina, super špion Zack Danger! A brzy si uvědomí, že jemu a jeho novým přátelům hrozí skutečné nebezpečí.

A tak se zrodil Danger Gang.

 

The electrifying No.1 bestselling adventure from the author of The Christmasaurus and The Creakers and star of BBC's Strictly Come Dancing Tom Fletcher!

Franky can't wait to move to his new town - although he wishes he didn't have to leave his best friend Dani behind.

But everything changes after the storm, when strange green lightning and powerful thunder crash down on the town. From that night on, the kids who live on Franky's street start to change. One by one, they become a little 
odd. A little unusual. A little... magical.

Franky's always wanted to be part of an amazing gang - just like his hero, super-spy Zack Danger! And soon, he realises that there's 
real danger in store for himself and his new friends.

And so 
the Danger Gang is born.

Doplňkové parametry

Kategorie: 7 - 9
Věk: 7+, 8+, 9+, 10+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: