Little Dreamers: Visionary Women Around the World

Kód: 7443
Neohodnoceno
Značka: Penguin
233 Kč
Předobjednávka
Položka byla vyprodána…

Okouzlující a přesto informacemi nabité a navíc krásnými pestroabarevnými kresbami doplněné příběhy, které jsou srozumitelné a velmi velmi inspirativní.  Každá z nás může být kým chce, může si splnit svůj sen a dokázat cokoliv. Bude v dalším vydání i Češka? Příběhy jsou krátké, přesto doporučuji pro děti, které zvládly základy angličtiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od autorky knihy Little Leaders: Bold Women in Black History přichází velmi očekávané pokračování, nádherně ilustrovaná sběratelská sbírka podrobně popisující životy ženských tvůrkyň z celého světa.

 

Little Dreamers: Visionary Women Around the World inspiruje a vzdělává, obsahuje skutečné příběhy 35 skvělých žen, od spisovatelek přes vynálezkyně, umělkyni až po vědkyně. Čtenáři se setkají ženami průkopnicemi jako Mary Blair, americká modernistická malířka, která měla velký vliv na to, jak se barvy používaly v raných animovaných filmech, herečka a vynálezkyně Hedy Lamarr, ekologická aktivistka Wangari Maathai, architektka Zaha Hadid, filmařka Maya Deren a fyzička Chien. - Shiung Wu. Některá jména jsou známá, některá ne, ale všechny ženy měly trvalý vliv na obory, ve kterých pracovaly.

 

Okouzlující a přesto informacemi nabité a navíc krásnými pestroabarevnými kresbami doplněné příběhy, které jsou srozumitelné a velmi velmi inspirativní.  Každá z nás může být kým chce, může si splnit svůj sen a dokázat cokoliv.

 

 

The instant New York Times bestseller!
From the author of Little Leaders: Bold Women in Black History comes the highly anticipated follow-up, a beautifully illustrated collectible detailing the lives of women creators around the world.

Featuring the true stories of 35 women creators, ranging from writers to inventors, artists to scientists, 
Little Dreamers: Visionary Women Around the World inspires as it educates. Readers will meet trailblazing women like Mary Blair, an American modernist painter who had a major influence on how color was used in early animated films, actor/inventor Hedy Lamarr, environmental activist Wangari Maathai, architect Zaha Hadid, filmmaker Maya Deren, and physicist Chien-Shiung Wu. Some names are known, some are not, but all of the women had a lasting effect on the fields they worked in.

The charming, information-filled full-color spreads show the Dreamers as both accessible and aspirational so readers know they, too, can grow up to do something amazing.

Doplňkové parametry

Kategorie: 7 - 9
Věk: 6+, 7+, 8+, 9+
Typ knihy: Objevujeme svět
Počet stran: 96
Autor: Vashti Harrison
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: