Lift-the-flap Questions and Answers about Refugees

Kód: 7715
Neohodnoceno
Značka: Usborne
287 Kč
Skladem (1 ks)

Kdo je uprchlík? Jak se jím stane? Jak mu můžeme pomoci? Krásné zpracování otázek, které bohužel jsou i dnes velmi aktuální.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kniha s jednoduchými, přímými otázkami a promyšlenými, citlivými odpověďmi a úžasnými ilustracemi ukrajinské umělkyně Oksany Drachkovské zkoumá, co to skutečně znamená být uprchlíkem.

Otázky byly sepsány ve spolupráci od Rady pro uprchlíky a čerpaly z rozhovorů s uprchlíky a humanitárními pracovníky z celého světa a pokrývají všechny fáze uprchlické cesty, od útěku před nebezpečím a vydávání se na nebezpečné cesty až po hledání azylu a boj s hledáním nového místa. zavolat domů. Jazyk a scény byly pečlivě zváženy tak, aby byly vhodné pro mladší děti a poskytují mimořádně užitečný vzdělávací nástroj pro rodiny a školy.

 

 

With simple, direct questions, thoughtful, compassionate answers and stunning illustrations by the Ukrainian artist Oksana Drachkovska, this book explores what it really means to be a refugee. Written with advice from the Refugee Council and drawing on conversations with refugees and aid workers from around the world, the questions cover all stages of a refugee's journey, from fleeing danger and embarking on hazardous journeys, to seeking asylum and struggling to find a new place to call home. The language and scenes have been carefully considered to be appropriate for younger children, providing an extremely useful educational tool for families and schools.

Doplňkové parametry

Kategorie: 7 - 9
Věk: 6+, 7+, 8+
Typ knihy: Objevujeme svět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: