Ladybird Readers Level 4 - Racing with Scuderia Ferrari (ELT Graded Reader)

Kód: 6885
Neohodnoceno
Značka: Penguin
149 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Závod Grand Prix je tak vzrušující! Nahlédněte pod pokličku tohoto skvělého závodu a zjistěte vše o tréninku, kvalifikaci, zastávkách v boxech a spoustu dalším. To vše se slavným týmem Scuderia Ferrari. Složitější věty, budoucí i minulý čas, modální slovesa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závod Grand Prix je tak vzrušující! Nahlédněte pod pokličku tohoto skvělého závodu a zjistěte vše o tréninku, kvalifikaci, zastávkách v boxech a spoustu dalším. To vše se slavným týmem Scuderia Ferrari.

Toto čtení je na úrovni 4 A2 v rámci CEFR a podporuje zkoušky YLE Flyers. Delší text se skládá z vět se až třemi větnými členy, složitějšími strukturami minulého a budoucího času, modálními slovesy a širší škálou spojek.

A Grand Prix race is very exciting! Learn all about practice, qualifying, pit stops, and more with the famous Scuderia Ferrari team.

Ladybird Readers is a graded reading series of traditional tales, popular characters, modern stories, and non-fiction, written for young learners of English as a foreign or second language. Recommended for children aged 4+, the six levels of Readers and Activity Books follow the CEFR framework (Pre-A1 to A2) and include language activities that help develop key skills and provide preparation for the Cambridge English: Young Learners (YLE) exams.

This Level 4 Reader is A2 in the CEFR framework and supports YLE Flyers exams. The longer text is made up of sentences with up to three clauses, more complex past and future tense structures, modal verbs and a wider variety of conjunctions.

Doplňkové parametry

Kategorie: 7 - 9
Věk: 7+, 8+, 9+
Typ knihy: Objevujeme svět
? Level angličtiny: 4
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: