Forgotten Fairy Tales of Kindness and Courage

Kód: 7457
Neohodnoceno
351 Kč
Skladem (1 ks)

Pohádky o laskavosti a odvaze. O tom, jak je důležité věřit sám sobě. Ne tak známé a právě proto překvapivé pohádky s poučením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Téměř zapomenuté pohádky o laskavosti a odvaze vdechly nový život sbírce kdysi velmi oblíbených, dnes již zapomenutých příběhů, které nádherně převyprávěla Mary Sebag-Montefiore. Postižený princ bojuje za své království a učí se, jak je důležité rozumět druhým. Princezna najde odvahu zachránit svého přítele před skřety. Dívka vstoupí do světa knihy, jen aby zjistila, co to znamená být sama sebou. Tyto příběhy plné magie a okouzlení oslavují laskavost, odvahu a důležitost věrnosti sobě samému. S předmluvou Dr. Zoe Williamsové, NHS GP, televizní moderátorky a zdravotního pedagoga.

Obsah: Foreword, The Prince in the Tower, The Cuckoo Clock, The Girl in the Book, The Princess and the Goblins, The Water Babies, Amelia and the Elves, The Ruby Ring,

Forgotten Fairy Tales of Kindness and Courage breathes new life into a collection of once much-loved, now forgotten tales, beautifully retold by Mary Sebag-Montefiore. A disabled prince fights for his kingdom, and learns the importance of understanding others. A princess finds the courage to rescue her friend from goblins. A girl steps into the world of a book, only to find what it means to be herself. Full of magic and enchantment, these stories celebrate kindness, courage and the importance of being true to yourself. With a foreword by Dr Zoe Williams, NHS GP, TV presenter and health educator.

Doplňkové parametry

Kategorie: 7 - 9
Věk: 7+, 8+, 9+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Počet stran: 208

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: