Wand Books: Fairy Magic

Kód: 7899
Neohodnoceno
Značka: Usborne
412 Kč
Předobjednávka

Knížky ovládaná kouzelnou hůlkou. To je sen. Příběh lesních víl, které se chystají na příjezd své královny, ale neumí vyřešit některé problémy. Pomůže jen kouzelná hůlka ve správných rukách. Příběh složený z pár vět se slovíčky, které si děti rychle osvojí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Knížka, kterou ovládáte kouzelnou hůlkou. To je splněný sen. Pokaždé když zakouzlí hůlkou a dotknou se knížky na správném místě, ozve se kouzelný zvuk.

 

Navíc pomocí kouzelných zvuků pomohou vílám vyřešit zamrzlý vodopád, rozbitou harfu a mnoho dalších? Pomůže zaklínadlo a máchnutí hůlkou? Víly se připravují na příjezd své královny a nutně potřebují pomoci. 

 

 

Touch the pictures with the wand in this unique novelty book to hear the magic spells that bring fairyland to life! Children will be amazed to discover their own magic powers as they use the wand to help the forest fairies solve their problems and get everything ready for the visit of the fairy queen. Beautiful artwork and glittering sounds create a world of enchanting surprises to explore.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 3+, 4+, 5+
Typ knihy: Příběhy a pohádky, Zvuková
počet stran: 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: