The Wind In The Willows

Kód: 7683
Neohodnoceno
Značka: Penguin
269 Kč
Skladem (2 ks)

Klasická bajka o přátelství, přepracovaná do ilustrované pohádky pro malé děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická bajka o přátelství, přepracovaná do ilustrované pohádky pro malé děti.

"Jsem ropucha ropucha Hall. Rpucha, která krade auta a prchá z vězení. 

Vstupte do zlomyslného světa Toada  Hall a připojte se k Moly a Ratty na jejich dobrodružstvích u řeky. Když se Moly ztratí v Divokém lese, Ratty a laskavý starý Badger jsou tam, aby ho zachránili. Ale když je pan ropucha poslán do vězení a jeho milovaná ropucha Hall je převzata lasičkami a lasičkami, podaří se jeho přátelům zachránit situaci?

Tato klasická dětská kniha, příběh o přátelství a nápravě, je jedním z nejznámějších zvířecích příběhů všech dob. Tato edice nyní krásně zkrácená, plně ilustrovaná a převyprávěná pro mladší, moderní publikum potěší děti od 5 let.

 

The classic story, reimagined as a fully illustrated, beautiful picture book, perfect to share with a new generation.

"I am Toad of Toad Hall. Motor car-snatching, prison-breaking Toad!"


Enter the mischievous world of Toad of Toad Hall, and join Moly and Ratty on their riverside adventures. When Moly gets lost in the Wild Wood, Ratty and kind old Badger are there to rescue him. But when Mr Toad is sent to prison and his beloved Toad Hall is taken over by stoats and weasels, will his friends be able to save the day?

A story of friendship and making amends, this classic children's book is one of the most famous animal stories of all time. Now beautifully abridged, fully illustrated and retold for a younger, modern audience, this edition will delight children from age 5 years and above.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: