The Dream Book

Kód: 7736
Neohodnoceno
255 Kč
Předobjednávka
Položka byla vyprodána…

 Příběh o holčičce, která se těší do postýlky, protože se jí v noci zdají krásné sny. O holčičce, která si sny ne a ne zapamatovat, aby je mohla vyprávět ostatním... Podaří se jí její trápení vyřešit? Inspirace pro všechny děti, které nechtějí večer spinkat.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nina není jako ostatní děti. Nechce zůstat dlouho vzhůru jako dospělí. Každý večer se těší do postýlky, protože se jí zdají krásné sny. Sny, ve kterých se vydává na dobrodružství do džungle, na expedici do dortové vesnice a na výlety na kole. Tak ráda by své sny vyprávěla. Ale každé ráno.....sen zmizí. A zůstane jen pocit, že to bylo úžasné, ale neví přesně o čem sen by. A to jí trápí. A jednoho dne se jí zdá sen děsivý.

 

Vyřeší Nina své trápení? Podaří se jí najít způsob, jak si sny zapamatovat? Co třeba každé ráno hned vzít tužku a papír a sen namalovat...Zkusíte to taky?

 

A fun, wacky dreamworld adventure that makes for the perfect bedtime story from debut talent, author-illustrator Bia Melo!

 

A fun, wacky dreamworld adventure that makes for the perfect bedtime story from debut talent, author-illustrator Bia Melo!Nina is not like the other children. She doesn’t want to stay up late like the grown-ups do. In fact, she can’t WAIT to go to sleep . . . because that’s when dreams happen. She goes on amazing adventures to the jungle, explores cake villages and visits a city on wheels. When she wakes up she MUST tell everyone . . . but something strange is happening. Her dreams wiggle and twist, shrink and grow until they’re nothing like her dream at all. And then one night, her dream isn’t fun or exciting . . . but quite scary instead. Join the determined heroine as she captures her dreams once and for all!With its bright, bold illustrations, this bedtime book dives into early experiences of good and bad dreams. It explores dream journalling for the very young, making this the perfect book to share with little ones as they settle to sleep. The ideal companion for readers of You Choose Your Dreams, What Will You Dream Tonight?, Peace at Last and No Sleep for Bear.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 3+, 4+, 5+
Typ knihy: Pohádky a příběhy
Autro: Bia Melo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: