The Drama Llama: A story about soothing anxiety

Kód: 7677
Neohodnoceno
236 Kč
Předobjednávka
Položka byla vyprodána…

Představte si, že pokaždé, když si děláte starosti nebo máte strach, objeví se protivná, skutečná lama. Co s tím? Jak se naučit ovládat své pocity, aby vás nepohltily?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdykoli se bál nebo když se dostal do těžké situace...Mozek Alexe Allena vytvořil...

Živou dýchající lamu!"

Alex Allen, stejně jako spousta dětí, si občas dělá starosti – například špatně tančí nebo řekne ve třídě špatnou odpověď. Ale na rozdíl od mnoha dětí se pokaždé, když si dělá starosti, objeví skutečná lama! A čím víc se Alex trápí, tím větší lama je... a to ho začíná dostávat do nejrůznějších problémů!

Naučí se Alex někdy ovládat své starosti a zbavit se této otravné lamy?

Tento veselý, ale zároveň laskavý rýmovaný příběh od talentovaného autora Rachel Morrisroe a nejprodávanější ilustrátorky Elly Okstad nabízí praktické rady, jak se vypořádat se starostmi, a zároveň vás vezme s sebou na dobrodružství Alexe a jeho zlomyslné lamy.

 

Whenever he was worried or whenever there was drama,
Alex Allen's brain produced . . .

A living breathing Llama!"


Alex Allen, like lots of children, sometimes worried about things - like dancing badly or getting an answer wrong in class. But unlike lots of children, every time he worries a real-life llama appears! And the more Alex worries, the bigger Llama grows... which starts getting him into all sorts of trouble!

Will Alex ever learn how to control his worries and get rid of this pesky llama?

This hilarious yet heartwarming rhyming tale from incredible new picture book talent Rachel Morrisroe and bestselling illustrator Ella Okstad offers practical advice about dealing with worry whilst taking you along on the wonderfully riotous adventures of Alex and his mischievous llama.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 4+, 5+, 6+, 7+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Naše emoce
Počet stran: 32
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: