Terry Fox (Little People, BIG DREAMS)

Kód: 7607
Neohodnoceno
Značka: Quarto
309 Kč
Skladem (4 ks)

Nic není nemožné. Tak by se dal jednou větou popsat příběh Terryho Foxe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznejte život Terryho Foxe, legendárního Kanaďana, který běžel Maraton naděje.

Terry miloval každý sport pod sluncem. Trénoval, aby se stal učitelem sportu, ale  onemocněl rakovinou, která bohužel vyústila v amputaci jeho nohy. Díky svým zkušenostem jako pacient se Terry rozhodl, že musí něco udělat, aby získal peníze a povědomí o výzkumu rakoviny. Pustil se do neuvěřitelného počinu, Maratonu naděje, ve kterém běžel 143 dní, každý den urazil ekvivalent jednoho maratonu a vybral pro své Kanaďany miliony dolarů.

Tato inspirativní kniha obsahuje jedinečné ilustrace a další fakta na zadní straně, včetně biografické časové osy s historickými fotografiemi a podrobným profilem legendárního kanadského hrdiny.

​Little People, BIG DREAMS je nejprodávanější série knih a vzdělávacích her, které zkoumají životy vynikajících lidí, od designérů a umělců po vědce a aktivisty. Všichni dosáhli neuvěřitelných věcí, ale každý začal život jako dítě se snem.

 

 

Discover the life of Terry Fox, the legendary Canadian who ran the Marathon of Hope.
 
Terry loved every sport under the sun. He was training to become a sports teacher when he received the cancer diagnosis that meant that his leg would have to be amputated. Owing to his experiences as a patient, Terry decided that he had to do something to raise money and awareness for cancer research. He embarked upon an incredible feat, the Marathon of Hope, in which he ran for 143 days, traveling the equivalent of a single marathon every day, and raised millions of dollars for his fellow Canadians.

This inspiring book features 
stylish and quirky illustrations and extra facts at the back, including a biographical timeline with historical photos and a detailed profile of the legendary Canadian hero.

Little People, BIG DREAMS is a best-selling series of books and educational games that explore the lives of outstanding people, from designers and artists to scientists and activists. All of them achieved incredible things, yet each began life as a child with a dream.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 4+, 5+, 6+, 7+
Typ knihy: Pohádky a příběhy, Little People, Big Dreams
Počet stran: 32
Autor: Maria Isabel Sanchez Vegara

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: