Ten minutes to bed: Little Fairy

Kód: 7659
Neohodnoceno
247 Kč
Skladem (1 ks)

Ještě než usnete, zachumlejte se do pelíšku a přečtěte si příběh malé víly, která zachrání trpaslíka. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový kouzelný příběh ze série: Deset minut do postele, napsaný speciálně tak, aby pomohl dětem uložit se do postýlek a připravit se na spánek.

Víla Poppy si přeje, aby mohla létat tak vysoko jako všichni její přátelé, ale je tu jeden problém - její křídla jsou moc malá!

Když Poppy zahlédne ztraceného trpaslíka daleko od jeho mýtiny, je odhodlaná použít svá křídla a dostat ho do bezpečí. Dokáže však tato malá víla přiletět na záchranu a přesto se vrátit domů včas na spaní?

 

A magical new story in the no.1 bestselling Ten Minutes to Bed series, written specifically to help children settle down for bedtime.

Poppy the fairy wishes she could fly as high as all of her friends, but there's just one thing - her wings are very small!

When Poppy spots a lost gnome far from his glade, she is determined to use her wings and get him to safety. But can this little fairy fly to the rescue and still get back home before bedtime?

Weaving a journey from lively beginning to gentle end, this enchanting, heartwarming tale is perfect for little readers everywhere and will help them settle down for bed.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 3+, 4+, 15+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: