Monsters at Christmas

Kód: 7819
Neohodnoceno
Značka: Usborne
165 Kč
Skladem (4 ks)

Vtipné komiksové čtení pro začínající čtenáře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další vtipné monstrózní dobrodružství ze série knih Billy and the Mini Monsters, ideální pro začínající čtenáře ve věku 6+ a fanoušky Clauda a Horrida Henryho.

Billy a Ruby se velice těší na Vánoce. MINI MONSTERS jsou velmi nadšeni, když Billy požádal Santu o dárky i pro ně. Rozhodnou se tedy pokusit s výzdobou a ejhle strhnou celý vánoční stromek. Všude kolem jsou rozbité ozdoby a Billyho maminka je smutná. Zvládnou to Monsters napravit? Zachrání Vánoce a přijde k nim Santa? To vše v komiksu nabitém barevnými ilustracemi s akčním dějem, které osloví i ty nejváhavější čtenáře.

 

Another laugh-out-loud monster adventure in the Billy and the Mini Monsters chapter book series, perfect for newly independent readers aged 6+ and fans of Claude and Horrid Henry.

It's nearly Christmas and Billy and Ruby are feeling VERY excited. Billy has asked Santa to bring presents for his Mini Monsters and they're very excited too... until they try to help with the decorating and bring down the ENTIRE Christmas tree. Now the baubles are broken, the fairy is squashed and Billy's mother is feeling sad. Can the Mini Monsters make Christmas right again? And will Santa still come to them?

Packed with colour illustrations, comic strips, maps and speech bubbles, with an action-packed plot, to appeal to even the most reluctant reader.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 6+, 7+
Typ knihy: Komiks
Autor: Susanna Davidson
Počet stran: 80

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: