Lift-the-flap Questions and Answers about Germs

Kód: 7619
Neohodnoceno
Značka: Usborne
338 Kč
Skladem (4 ks)

Bakterie a bacily. Jak moc se jich bát? Jak se jim bránit? A co na to vědci? Srozumitelné odpovědi nejen na otázky, proč si musím po příchodu z venku mýt ruce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Získejte přehled o těchto záludných mikroskopických vetřelcích: Počínaje tím, jak nás infikují, konče tím, jak s nimi naše těla bojují. Seznamte se s vědci, kteří zkoumají bakterie. A zamyslete se nad miliony dalších mikrobů, kteří jsou naprosto neškodní – nebo mohou být dokonce super užiteční. Pomocí autentických dětských otázek, pečlivě promyšlených odpovědí a srozumitelných a  charakteristických ilustrací poskytuje tato kniha vynikající úvod do našich neviditelných nepřátel.

 

Get the lowdown on these sneaky, microscopic intruders, from how they infect us to how our bodies fight them off. Meet the germ detectives who have managed to track them down. And spare a thought for the zillions of other microbes who are perfectly harmless - or may even be super helpful. Using authentic kids' questions, carefully considered answers and quirky, characterful illustrations, this book provides an excellent introduction to our invisible enemies.

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 6+, 7+, 8+
Typ knihy: Okénková
Počet stran: 14

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: