Izzy the Inventor and the Unexpected Unicorn

Kód: 7652
Neohodnoceno
179 Kč
Skladem (2 ks)

Magie nebo věda? Lze uspět bez přátel? Krásný příběh malé Izzy, která věří ve vědu, ale během svého putování uvěří i v magii. Navíc spoustu tipů na pokusy, které si můžete zkusit i doma. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se s vynálezcem Izzym. Jde o první díl celé série. V tomto díle se snoubí věda, magie a jeden velmi milý jednorožec. Tato série plná ilustrací a snadno čitelného textu je ideální pro začínající čtenáře a fanoušky knih Isadora Moon a Rainbow Magic.

Vynálezce Izzy MILUJE vědu a nevěří v magii. A to až do dne, kdy se objeví její kmotra Víla a pošle ji do Pohádkové země, aby zachránila prince Charminga z Hory zkázy s jednorožcem, který ji má doprovázet. Aby Izzy uspěla, musí pomocí svých vědeckých schopností přelstít trolly, gobliny a bezedné jezero zoufalství. Ale její pátrání ji také naučí o síle přátelství a o tom, že všichni potřebujeme ve svém životě trochu magie...

Každá kniha obsahuje nápady na vědecké experimenty a QR kód s odkazy na další, které si můžete doma vyzkoušet.
Již brzy:
Izzy, vynálezce a prokletí zkázy
Vynálezce Izzy a Gnom cestující v čase

Meet Izzy the Inventor in the first of a laugh-out-loud series that brings together science, magic and a very lovable unicorn. Packed full of illustrations and easy-to-read text, this series is perfect for beginner readers and fans of Isadora Moon and Rainbow Magic.

Izzy the Inventor LOVES science and does NOT believe in magic. That is until the day her Fairy Godmother appears and sends her to Fairytale Land to rescue Prince Charming from the Mountain of Doom, with an enthusiastic unicorn as her guide. To succeed, Izzy must use her science skills to outwit trolls, goblins and a bottomless lake of despair. But her quest will also teach her about the power of friendship and that we all need a little magic in our lives...

Every book contains ideas for science experiments and a QR code with links for more to try at home.
Coming soon:
Izzy the Inventor and the Curse of Doom
Izzy the Inventor and the Time Travelling Gnome

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Počet stran: 128
Rozměr: 196 x 130mm
Autor:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: