Gigantosaurus - Roar, Giganto, Roar! (puppet book)

Kód: 7272
Neohodnoceno
475 Kč
Gigantosaur
475 Kč 399 Kč
Předobjednávka
Položka byla vyprodána…

Vyhraje Giganto soutěž v řevu? Oživte hrůzostrašnou loutku Gigantosaura a zahrajte si s ním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyhraje Giganto soutěž v řevu? Oživte hrůzostrašnou loutku Gigantosaura a zahrajte si s ním.

Dinosauři jsou experti na řev a Rocky, Tiny, Mazu a Bill touží po soutěži v tom, kdo umí řvát nejlépe. Potřebují však dalšího účastníka, aby soutěž dokončili, a divoký Giganto spí! Dokážou ho dinosauři probudit a přimět ho řvát?

Malí čtenáři jsou vyzváni, aby se pustili do hry s pomocí připojené loutky Giganto, který se prodírá scénami a pomáhá mu chrápat, žvýkat, žvýkat oblíbenou svačinu a dokonce tančit, když Tiny zpívá. Ale to, co ve skutečnosti chtějí, je mnohem hlasitější než chrápání a tanec. Jak to dopadne?

 

 

Will Giganto win the roaring contest? Make a fearsome Gigantosaurus puppet come to life with this novelty board book.

Dinosaurs are experts at roaring, and Rocky, Tiny, Mazu, and Bill are eager to have a contest to see who can roar the best. But they need another participant to round out the contest, and fierce Giganto is asleep! Can the dinos wake him up and make him roar? Little readers are invited to get into the act with the help of an attached Giganto puppet that pokes through the scenes helping him snore, chew, chomp a favorite snack, and even dance when Tiny sings. But what they’re really after is much louder than that!

Doplňkové parametry

Kategorie: 4 - 6
Věk: 3+, 4+, 5+
Typ knihy: Obrázková
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: